Hotel Bishop's House **** PRAHA

HOTEL BISHOP's HOUSE **** PRAHA

Ve spolupráci s panem architektem Motyčkou jsme realizovali vybavení intriérů v hotelu Bishop's House v Praze. Jednoduchý, strohý styl nábytku pak umocňuje ještě více historickou podobu místností budovy. Malované dřevěné stropy a klenby Vás dostanou do jiného století. Elegantní skloubení materiálů a podtržení prvky z leštěného nerezu a leštěné desky Thermopal dodávají každé z místností luxusní punc. Přijeďte se přesvědčit a nadechnout se historie do hotelu Bishop's House v Praze.

Nově zrekonstruovaný design hotel Bishop's House se nachází v přímo v srdci historického centra Prahy, 60 metrů od Karlova mostu, řeky Vltavy, kouzelného ostrova Kampa a v blízkosti Staroměstského náměstí a Pražského hradu. Budova pochází ze 16. století a její empírová fasáda pak z roku 1843.

Specializujeme se i na zakázkovou výrobu dle Vašich představ. V naší firmě EDEL máme vývojové oddělení s bohatými zkušenostmi, kde vyvíjíme stále nové produkty už 20 let. Kompletně vybavujeme hotely, kanceláře, rekreační střediska, školy a zákazníky veškerým sortimentem. Dokážeme nabídnout i materiály, které musí splňovat ty nejpřísnější podmínky a normy. Vyrábíme nábytek podle Vašich představ, včetně kovových prvků i produktů z masivního dřeva. U čalouněných produktů si můžete vybrat ideální typ potahu z naší kolekce tak, aby ladila do Vašeho interiéru. Více než 30 druhů látek v 250 barvách a 7 druhů luxusních kůží o 118 barvách vytváří z procesu výběru doslova potěšení smyslů. Materiály, které používáme jsou pečlivě vybírány, aby splnily i ty nejnáročnější podmínky užívání.

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.