KARIÉRA

EDEL nábytek, spol.s r.o. - úspěšná společnost, výrobce čalouněného nábytku od roku 1997, hledá pro svůj firemní showroom ve Zlíně novou posilu teamu.

  • Náplň práce:

    - komunikace se zákazníky (osobní, telefonická, e-mailová)

    - vytváření návrhů, nabídek, objednávek atd. - PC

    - podílení se na nových postupech, nápadech - jejich implementace

    - designování a úpravy showroomu

    - webmarketing

    POŽADUJEME

    - komunikační schopnosti, příjemné vystupování

    - pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost

    - znalost práce na PC

    NABÍZÍME:

    - příjemné pracovní prostředí

    - spravedlivé odměňování

    - po nástupu odborné školení ve výrobě

    - spolupráce s kolektivem, maximální podpora

    Pozice je vhodná i pro absolventy

    Typ úvazku - práce na zkrácený úvazek

    Smluvní vztah -  pracovní smlouva

    Požadované vzdělání - středoškolské

    Místo pracoviště - EDEL - INTERIER showroom nábytku, K pasekám 7001, Zlín

    Termín nástupu - nástup ihned

    Kontakt pro komunikaci a zasílání životopisů :

    Tomáš Dohodil

    Tel.: 603 527 537

    e-mail : dohodil@edel.cz

Náplň práce:
Výroba koster pro čalouněný nábytek

Hlavní požadavky:
Manuální zručnost
Spolehlivost a pečlivost
Samostatnost a zodpovědnost
Vzdělání a praxe v dřevařském oboru velkou výhodou – ne podmínkou

Nabízíme:
Zajímavou práci na HPP v atraktivním oboru
Motivující finanční ohodnocení
Práci v jednosměnném provozu
Zázemí úspěšné a stabilní firmy
Příjemné a moderní pracovní prostředí

Nástup možný ihned.
Místo výkonu práce Lačnov 3; Horní Lideč; 756 12
V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail vyroba@edel.cz nebo volejte na tel. č. +420 734 151 711

Kompletace čalouněného nábytku

Nabízíme:

Příspěvek na stravování.

Nástup dle dohody.
V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail adrese vyroba@edel.cz nebo volejte na tel. č. +420 734 151 711

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.