KVALITNÍ MATERIÁLY

KOSTRA JE ZÁKLAD!

Počátek našeho čalouněného nábytku. Pilíř, který musí být perfektní součástí celého těla sedací soupravy, pevný a stabilní. Kostru vyrábíme převážně z překližovaných desek a masivních materiálů jako je například buk. Kvalitní kostra je základ pro usazení dalších kvalitních materiálů a toto spojení zajišťuje dlouhověkost sedacích souprav.

PĚNY PRVOTŘÍDNÍ KVALITY

Není jednoduché najít správný poměr mezi měkkostí a tvrdostí PUR pěn. Tyto poměry jsme se učili a učíme od roku 1997. Kvalitu pěny vždy určuje především její objemová hustota. Tedy jednoduše řečeno – kolik materiálu v pěně vlastně je. Používáme především PUR pěny vysoce-elastické s vyšší hustotou, které zaručují výdrž, a tedy dlouhou životnost.

LÁTKY S PRAXÍ A DESIGNEM

Kvalita potahové látky je na prvním místě. Má zásadní vliv na životnost sedací soupravy jako celku. Naši zákazníci si mohou být jisti, že s našimi látkami obdrží nejen kvalitu, ale moderní látky s atraktivním designem a úpravou proti znečistění látek.

KŮŽE S PRAVDIVÝM PŘÍBĚHEM

Málo kdo ví, že kůže, která se začne zpracovávat není už kůží ale tzv. usní. O usních ale víme ještě mnohem víc. Tento materiál musí splnit Vaši perfektní představu. Je nesmírně důležité tomuto materiálu rozumět. Rádi Vám poradíme a odhalíme přesné technické i praktické rozdíly mezi usněmi.

NOHY A PODNOŽE

Žádný z prvků nesmí být podceňován, a proto jsme vytvořili pro naše čalouněné produkty různé typy noh a podnoží. Můžete si vybírat i mezi materiály jako je nerez lesk, brus ale i například komaxit. A to vše proto, protože noha i podnož je vizitkou kvality.

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.