EDEL WAVE - křeslo

EDEL WAVE

Jedinečná sedací souprava s vlastním charakterem. Elegantní tvary připomínající vlnku a stylové žebrování, které znáte z typických amerických vozidel. Je to styl, krása a elegance. Usadíte-li se do této sedací soupravy, rázem se ocitnete v jiném světě, je to svět požitků. Vychutnejte si svůj oblíbený doutník nebo sklenici svého oblíbeného pití, budete si připadat jako spolujezdec na vyjížďce po americké route 66. Na výběr je několik typů potahů, výběrem potahu z vytírané kůže však ozdobíte Vás interiér o skvostný typ luxusního nábytku.

Nasedněte a užijte si tu pravou jízdu. Je to zážitek, který si můžete užívat každý den ve svém obývacím pokoji od českého výrobce.

Detaily

Prohlédněte si nejzajímavější části sedací soupravy v detailech.

Výběr potahů

Vyberte si ideální typ potahu z naší kolekce pro Vaši sedací soupravu tak, aby ladila do Vašeho interiéru. Více než 200 tkanin a 100 druhů kůží vytváří z procesu výběru doslova potěšení smyslů. Udělejte ze své nové sedací soupravy jedinečný kus nábytku. Materiály, které používáme jsou pečlivě vybírány, aby splnily i ty nejnáročnější podmínky užívání.

Vyberte typ potahu

Kde můžete vidět tuto sedačku

Na mapě si prohlédněte prodejny, do kterých se můžete zajít podívat na tuto sedací soupravu.

Odkazy na prodejny

Klikněte na stránky prodejny a domluvte si schůzku, abyste si mohli prohlédnout sedací soupravu na prodejně.

EDEL–INTERIER – Showroom, K Pasekám 7001, Zlín
stránky prodejny

Další výrobky Edel

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.