EDEL RAMBOUILET - křeslo

EDEL RAMBOUILET

Čalouněné křeslo s masivní bukovou kostrou.

Bukové dřevo je tvrdé, méně pružné a poměrně pevné. Po celou dobu své existence si zachovává své přirozené kouzlo a krásně provoní interiér. Výhodou bukového masivu je schopnost udržet šrouby mnohem lépe než v měkčích dřevech.

Skvělou vlastností křesla RAMBOUILET je jeho dvojitá funkčnost, která závisí na Vašem interiéru. Může vystupovat jako nepřehlédnutý dominantní prvek, stejně tak ale může působit neutrálně, aby nepřebil jiné kusy nábytku.

Specializujeme se i na zakázkovou výrobu dle Vašich představ. V naší firmě EDEL máme vývojové oddělení s bohatými zkušenostmi, kde vyvíjíme stále nové produkty už 20 let. Kompletně vybavujeme hotely, kanceláře, rekreační střediska, školy a zákazníky veškerým sortimentem. Dokážeme nabídnout i materiály, které musí splňovat ty nejpřísnější podmínky a normy. Vyrábíme nábytek podle Vašich představ, včetně kovových prvků i produktů z masivního dřeva. U čalouněných produktů si můžete vybrat ideální typ potahu z naší kolekce tak, aby ladila do Vašeho interiéru. Více než 30 druhů látek v 250 barvách a 7 druhů luxusních kůží o 118 barvách vytváří z procesu výběru doslova potěšení smyslů. Materiály, které používáme jsou pečlivě vybírány, aby splnily i ty nejnáročnější podmínky užívání.

Další výrobky Edel

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.