Základní škola - Praha - Nebušice

Základní škola - Praha - Nebušice

Kooperace s firmou AM INTERIÉR, a.s. byla pro nás krásná práce, a to především, když jsme věděli, že je to pro ty nejmenší.
Tentokrát jsme vybavovali Základní školu v Praze Nebušicích, pro kterou jsme vyrobili čalouněné taburety a sedáky s opěradly.

Prostředí, určené pro ty nejmenší, je hravé, útulné a barevné.

Barvy mají skvělé schopnosti. Dokáží inspirovat, zklidnit, léčit a některé dokonce nepěkně rozrušit. Výběr barvy, zvlášť do interiéru, kde děti tráví několik hodin denně, byl pro školu velmi důležitým krokem při realizaci tohoto projektu. Oranžová je teplá barva, přátelská a mladistvá, která pomáhá povzbuzovat sebejistotu. Sociální povaha oranžové barvy pomáhá dětem ke komunikaci a vzájemné spolupráci. Modrá barva, vnímáná spíše jako klučičí, je opozit barvy červené. Snižuje pocity úzkosti a má skvělé účinky na zdraví, protože dítě uklidňuje fyzicky i psychicky. Prostředí, které zahrnuje zelenou barvu, napomáhá zlepšovat čtení a chápavost dítěte. Žluto-zelená limetková barva je vnímána jako nejvíce energická a fuchsiová barva vzbuzuje lásku, soucit, štědrost a toleranci.

Kombinace právě těchto barev přináší do prostředí harmonii a má pozitivní vliv na na rozvoj člověka, proto je ideální do školního prostředí. Jsme rádi, že jsme se mohli podílet na výrobě toho projektu.

A co Vy? Jak vypadala Vaše škola? Vzpomínáte na svá školní léta s radostí?

Specializujeme se i na zakázkovou výrobu dle Vašich představ. V naší firmě EDEL máme vývojové oddělení s bohatými zkušenostmi, kde vyvíjíme stále nové produkty už 20 let. Kompletně vybavujeme hotely, kanceláře, rekreační střediska, školy a zákazníky veškerým sortimentem. Dokážeme nabídnout i materiály, které musí splňovat ty nejpřísnější podmínky a normy. Vyrábíme nábytek podle Vašich představ, včetně kovových prvků i produktů z masivního dřeva. U čalouněných produktů si můžete vybrat ideální typ potahu z naší kolekce tak, aby ladila do Vašeho interiéru. Více než 30 druhů látek v 250 barvách a 7 druhů luxusních kůží o 118 barvách vytváří z procesu výběru doslova potěšení smyslů. Materiály, které používáme jsou pečlivě vybírány, aby splnily i ty nejnáročnější podmínky užívání.

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.