TENIS HOTEL VITALITY **** Vendryně

TENIS HOTEL VITALITY **** Vendryně

Hotel Vitality se nachází v podhůří Beskyd a nabízí střešní wellness centrum s vířivkou. Hosté mohou bezplatně využít bazén s barem přístupným z vody. V celém objektu je zdarma dostupné Wi-Fi. Všechny stylové pokoje jsou klimatizované a vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou. V koupelně najdete župany a pantofle. Hotel připravuje snídaně formou bufetu. Na místě najdete tenisové kurty, hřiště na minigolf, bowlingové dráhy a fitness centrum. Je zde také prodejna sportovního vybavení a za příplatek wellness služby. Hotel Vitality provozuje také elegantní restauraci, která servíruje mezinárodní pokrmy pod vedením známého kuchaře Krysztofa Sajdoka.

Krzysztof Sajdok zastává již čtvrtým rokem funkci Executive Chef hotelu Vitality. Hotelové restauraci Moderna a cukrárně Café Maryša dal nezaměnitelný charakter postavený na moderní světové kuchyni. Menu dotváří i speciality tradiční české gastronomie s inovativními prvky.

Krzysztof je restauratérem se specifickými schopnostmi pro budování nových konceptů restaurací. Stál u zrodu několika nových restaurací v Londýně spolu s kolegou Peterem Tempelhoffem (jeden ze 160 kuchařů s titulem Grands Chefs Relais & Châteaux). Měl příležitost pracovat s nejlepšími kuchařskými týmy v hotelu Relais Chateaux, The cellars Hohenort Hotel 5* (Jihoafrická republika), restauraci Il Bottaccio u Buckinghamského paláce (Londýn), restauraci AUTOMAT architekta Carlose Almeda (Londýn) či restauraci Boxwood café Gordona Ramseyeho v Berkeley Hotel (Londýn), která je držitelem Michelinské hvězdy.

Velkým přínosem Krzysztofa Sajdoka je kuchařská vášeň a know how světové úrovně, které přináší v podobě fantastických gurmánských zážitků v jednom malém koutu České republiky.

V přízemí si budete moci odpočinout v klubovně nebo vinném sklípku. Za příplatek lze parkovat v hotelové garáži. Parkování na ulici před hotelem je zdarma.

Specializujeme se i na zakázkovou výrobu dle Vašich představ. V naší firmě EDEL máme vývojové oddělení s bohatými zkušenostmi, kde vyvíjíme stále nové produkty už 20 let. Kompletně vybavujeme hotely, kanceláře, rekreační střediska, školy a zákazníky veškerým sortimentem. Dokážeme nabídnout i materiály, které musí splňovat ty nejpřísnější podmínky a normy. Vyrábíme nábytek podle Vašich představ, včetně kovových prvků i produktů z masivního dřeva. U čalouněných produktů si můžete vybrat ideální typ potahu z naší kolekce tak, aby ladila do Vašeho interiéru. Více než 30 druhů látek v 250 barvách a 7 druhů luxusních kůží o 118 barvách vytváří z procesu výběru doslova potěšení smyslů. Materiály, které používáme jsou pečlivě vybírány, aby splnily i ty nejnáročnější podmínky užívání.

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.