Projekt LIKO - Noe, Slavkov u Brna

LIKO-S - Noe, Slavkov u Brna

Pohovka s křesly EDEL CLOUD byla vyrobena na zakázku pro firmu LIKO-S, a.s. Byla to pro nás výzva, do které jsme se velice rádi pustili. Firma LIKO-S, a.s. vybududovala úžasný projekt LIKO-Noe, kde můžete tuto pohovku s křesly vidět. Duší LIKO-Noe je koncept PŘÍRODNÍ TEPELNÉ STABILIZACE. Co to je? Budova pracuje pouze s energiemi z přírodních zdrojů. O elektrickou energii se postará slunce, země zase o teplo či chlad. Zapomeňte na speciální strojní zařízení. Symbiotickou součástí konceptu je voda – retenčí jezero, zásobárna vody pro celý firemní areál. LIKO-Noe ukazuje, jak budou kancelářské budovy vypadat v budoucnosti. Spojuje interiér s exteriérem, moderní materiály s přírodou. Odráží řemeslnou preciznost, technologickou vyspělost, funkčnost a smysl pro detail. Do segmentu montovaných objektů vnáší principy robustních budov starých časů a zároveň obnovitelnosti.

Naše práce jen podpořila již tak dokonale navržený prostor. Designová odpočinková zóna s křesly a sedačkami v celé budově byla pro nás skvělým úkolem, do kterého jsme se těšili jak na začátku, tak na konci výsledné práce. Vše se povedlo na jedničku.

Specializujeme se i na zakázkovou výrobu dle Vašich představ. V naší firmě EDEL máme vývojové oddělení s bohatými zkušenostmi, kde vyvíjíme stále nové produkty už 20 let. Kompletně vybavujeme hotely, kanceláře, rekreační střediska, školy a zákazníky veškerým sortimentem. Dokážeme nabídnout i materiály, které musí splňovat ty nejpřísnější podmínky a normy. Vyrábíme nábytek podle Vašich představ, včetně kovových prvků i produktů z masivního dřeva. U čalouněných produktů si můžete vybrat ideální typ potahu z naší kolekce tak, aby ladila do Vašeho interiéru. Více než 30 druhů látek v 250 barvách a 7 druhů luxusních kůží o 118 barvách vytváří z procesu výběru doslova potěšení smyslů. Materiály, které používáme jsou pečlivě vybírány, aby splnily i ty nejnáročnější podmínky užívání.

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.