Hotel Schwaiger **** Praha

HOTEL SCHWAIGER **** PRAHA

Hotel Schwaiger byl s hrdostí znovu otevřen po celkové rekonstrukci naší firmou EDEL - nábytek v roce 2017. Hotel Schwaiger je čtyřhvězdičkový butikový hotel poskytující komfortní ubytování v renovované historické budově všem, kteří do Prahy přijeli ať už z pracovních důvodů nebo za odpočinkem. Pokoje a interiéry jsou navrženy v prvorepublikovém stylu 20. let minulého století tak, aby uspokojily požadavky i těch nejnáročnějších hostů. Za skutečný poklad hotelu lze považovat okouzlující zahradu.

Pan architekt Machač, odvedl skutečně krásnou práci. Společně s ním jsme realizovali podle jeho návrhů jedinečnou recepci, která se skládá z CNC frézované aluminiové desky o délce neuvěřitelných 6 m. Na desce jsou vyfrézovány různé ornamenty, celá deska je pak zasazena do obloukové recepční desky z hruškové dýhy, která se také opakuje na stěně za recepcí. Hotel jsme kompletně vybavovali veškerým nábytkem, sedí soupravou, ale také výbavou restaurace v rustikálním stylu, včetně vinárny masivním dubovým dřevem. Čeká Vás příjemný zážitek ve skvěle harmonizovaném prostoru.

Specializujeme se i na zakázkovou výrobu dle Vašich představ. V naší firmě EDEL máme vývojové oddělení s bohatými zkušenostmi, kde vyvíjíme stále nové produkty už 20 let. Kompletně vybavujeme hotely, kanceláře, rekreační střediska, školy a zákazníky veškerým sortimentem. Dokážeme nabídnout i materiály, které musí splňovat ty nejpřísnější podmínky a normy. Vyrábíme nábytek podle Vašich představ, včetně kovových prvků i produktů z masivního dřeva. U čalouněných produktů si můžete vybrat ideální typ potahu z naší kolekce tak, aby ladila do Vašeho interiéru. Více než 30 druhů látek v 250 barvách a 7 druhů luxusních kůží o 118 barvách vytváří z procesu výběru doslova potěšení smyslů. Materiály, které používáme jsou pečlivě vybírány, aby splnily i ty nejnáročnější podmínky užívání.

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.