Hotel Purkmistr **** Kroměříž

HOTEL PURKMISTR **** KROMĚŘÍŽ

Přijměte pozvání do nového hotelu v Kroměříži s velkou historií v pohodlí nábytku značky EDEL. Luxusní ubytování ve městě Kroměříž, které je v seznamu UNESCO díky svým kulturním a přírodním památkám, Vám poskytne hotel PURKMISTR ****, který se nachází přímo v historickém centru města Kroměříž, v těsném sousedství arcibiskupského zámku. Tento luxusní hotel jsme vybavili ve spolupráci s architekty. Využili jsme zde vysoké odbornosti našeho týmu a realizovali všechen nábytek do každého prostoru v hotelu.

V této kulturní památce jsme vybavili všechny pokoje stylovým a jednoduchým čalouněným nábytkem včetně vybavení restaurace, vinárny a dalších prostor. Jednoduchý styl respektuje historickou památku, ale zároveň ji doplňuje o stylový design nábytku. Vše je pohodlné a příjemné na dotek, kvalita zpracování je na nejvyšší úrovni. Pojedete-li do Kroměříže, zastavte se na vlastní kůži přesvědčit o naší dokonalé práci.

Specializujeme se i na zakázkovou výrobu dle Vašich představ. V naší firmě EDEL máme vývojové oddělení s bohatými zkušenostmi, kde vyvíjíme stále nové produkty už 20 let. Kompletně vybavujeme hotely, kanceláře, rekreační střediska, školy a zákazníky veškerým sortimentem. Dokážeme nabídnout i materiály, které musí splňovat ty nejpřísnější podmínky a normy. Vyrábíme nábytek podle Vašich představ, včetně kovových prvků i produktů z masivního dřeva. U čalouněných produktů si můžete vybrat ideální typ potahu z naší kolekce tak, aby ladila do Vašeho interiéru. Více než 30 druhů látek v 250 barvách a 7 druhů luxusních kůží o 118 barvách vytváří z procesu výběru doslova potěšení smyslů. Materiály, které používáme jsou pečlivě vybírány, aby splnily i ty nejnáročnější podmínky užívání.

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.