Hotel & Spa ENDEMIT Boutique **** Horní Bečva

Hotel & Spa ENDEMIT Boutique **** Horní Bečva

Pro tento jedinečný hotel jsme vytvořili sedací soupravy na míru tak, aby vyplnily prostor a poskytly skvělý odpočinek. Wellness zóny jsme vybavili odpočinkovými zónami, ale také pohodlnými lehátky. Na míru jsme také připravili lobby lehátka včetně atypických prvků a křesel Angel. Celkově se podařilo skloubit jednoduchý design s perfektní funkcí. Krásný interiér s krásným nábytkem tak umocňuje ještě více zážitek z Hotelové dovolené. Přijeďte se podívat a odpočinout si v našich sedacích soupravách a lehátkách v krásném hotelu a SPA v Horní Bečvě.

ENDEMIT Boutique Hotel & Spa je citlivě zasazen do svahu nad přehradou v obci Horní Bečva. Díky své poloze nabízí jedinečný výhled do údolí i na nekonečné vrcholky okolních beskydských kopců. Kombinace moderní architektury a dokonalých služeb utváří jedinečné prostředí pro rekreační i firemní pobyty s možností sportovního vyžití nebo úplné relaxace. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází nepřeberné množství golfových hřišť a lyžařských sjezdovek, okolní krajina je protkána sítí turistických a cyklistických tras a na své si v letních měsících přijdou i milovníci houbaření či sběru borůvek. Celým hotelem se příjemně line vůně bylin.

Specializujeme se i na zakázkovou výrobu dle Vašich představ. V naší firmě EDEL máme vývojové oddělení s bohatými zkušenostmi, kde vyvíjíme stále nové produkty už 20 let. Kompletně vybavujeme hotely, kanceláře, rekreační střediska, školy a zákazníky veškerým sortimentem. Dokážeme nabídnout i materiály, které musí splňovat ty nejpřísnější podmínky a normy. Vyrábíme nábytek podle Vašich představ, včetně kovových prvků i produktů z masivního dřeva. U čalouněných produktů si můžete vybrat ideální typ potahu z naší kolekce tak, aby ladila do Vašeho interiéru. Více než 30 druhů látek v 250 barvách a 7 druhů luxusních kůží o 118 barvách vytváří z procesu výběru doslova potěšení smyslů. Materiály, které používáme jsou pečlivě vybírány, aby splnily i ty nejnáročnější podmínky užívání.

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.