Grandhotel Tatra **** Velké Karlovice

GRANDHOTEL TATRA **** VELKÉ KARLOVICE

Naši práci najdete v každém z pokojů tohoto luxusního hotelu ve Velkých Karlovicích. Pro každý pokoj jsme připravili nádherné postele s pohodlnými čely, krásné a pohodlné sedací soupravy a taburety. Do lobby prostor jsme realizovali designovou sedací soupravu na míru o délce 12 m. Dokonalé zpracování a prvotřídní materiály Vás při návštěvě hotelu doslova nadchnou. Užijte si pohody a odpočinku v našich sedacích soupravách a postelích v Grandhotelu Tatra.

Nádherný hotel ve Velkých Karlovicích, který jsme vybavovali krásnými čalouněnými produkty. V Grandhotelu Tatra vás okouzlí atmosféra vysokohorského hotelu s individuálním přístupem ke klientovi, moderní vybavení a vysoký standard poskytovaných služeb. Tým hotelu udělá maximum pro to, abyste si užili každý moment v hotelu, aby každá chvíle byla jedinečná a odnášeli jste si jen pozitivní zážitky a emoce.

Specializujeme se i na zakázkovou výrobu dle Vašich představ. V naší firmě EDEL máme vývojové oddělení s bohatými zkušenostmi, kde vyvíjíme stále nové produkty už 20 let. Kompletně vybavujeme hotely, kanceláře, rekreační střediska, školy a zákazníky veškerým sortimentem. Dokážeme nabídnout i materiály, které musí splňovat ty nejpřísnější podmínky a normy. Vyrábíme nábytek podle Vašich představ, včetně kovových prvků i produktů z masivního dřeva. U čalouněných produktů si můžete vybrat ideální typ potahu z naší kolekce tak, aby ladila do Vašeho interiéru. Více než 30 druhů látek v 250 barvách a 7 druhů luxusních kůží o 118 barvách vytváří z procesu výběru doslova potěšení smyslů. Materiály, které používáme jsou pečlivě vybírány, aby splnily i ty nejnáročnější podmínky užívání.

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.