EDEL ORIGIN - sedací souprava

EDEL ORIGIN

V roce 2017 jsme na veletrhu FOR INTERIOR 2017 v Praze představili nový model ve skandinávském stylu a tím byl EDEL GENESIS.

Tato sedací souprava měla na výstavě velký úspěch a je dodnes velmi oblíbenou sedací soupravou. Její vyvážené proporce, precizní zpracování, elegantní tvary a různé možnosti sestavení jí zaručily její velkou oblíbenost mezi zákazníky. Chtěli jsme ji však posunout dále, a tak jsme ji doplnili o krásné hlavové opěrky, které vytvoří skvělou podporu Vaší hlavy při relaxaci a odpočinku.

EDEL ORIGIN nabízí jedinečný zážitek při sledování dlouhých filmů nebo čtení knížek. Tyto stavitelné opěrky si můžete zvýšit až do výšky 111 cm, což nabízí oporu hlavy i těm nejvyšším. Samotná sedací část se skládá z velmi kvalitních a elastických pěn. Nezaměnitelným prvkem naší sedací soupravy jsou oblé švy, které tvoří krásný a nadčasový design.

Perfektní prošití a přesné střihy dokazují naši dvacetiletou zkušenost v oboru. Sedací soupravu nesou elegantní podnože, které si můžete vybrat z dřevěného nebo kovového materiálu v různém provedení. V nabídce jsou ale i samostatné nohy, tedy je jen na Vás, který typ se Vám bude více hodit do interiéru.

EDEL ORIGIN – pohodlná sedací souprava s hlavou vzhůru.

Detaily

Prohlédněte si nejzajímavější části sedací soupravy v detailech.

Řez sedací soupravou

Nic neskrýváme, prohlédněte si jak propracované jsou sedací soupravy uvnitř.

Popis části řezu

1. kompletní konstrukce z překližovaných materiálů
2. gumotextilní popruhy
3. kvalitní kombinace PUR pěn
4. masivní bukové rámy
5. zick-zack pružiny, vlnité kovové pružiny
6. nohy nebo podnože dle Vašeho výběru
7. výškově nastavitelný záhlavník

Výběr nohou

Na výběr máte z několika typů podnoží a nohou. Od dřevěných po kovové v nejrůznějích materiálových úpravách, které jsou vizitkou naší kvality.

Výběr potahů

Vyberte si ideální typ potahu z naší kolekce pro Vaši sedací soupravu tak, aby ladila do Vašeho interiéru. Více než 30 druhů látek v 250 barvách a 7 druhů luxusních kůží o 118 barvách vytváří z procesu výběru doslova potěšení smyslů. Udělejte ze své nové sedací soupravy jedinečný kus nábytku. Materiály, které používáme jsou pečlivě vybírány, aby splnily i ty nejnáročnější podmínky užívání.

Vyberte typ potahu

Kde můžete vidět tuto sedačku

Na mapě si prohlédněte prodejny, do kterých se můžete zajít podívat na tuto sedací soupravu.

Odkazy na prodejny

Klikněte na stránky prodejny a domluvte si schůzku, abyste si mohli prohlédnout sedací soupravu na prodejně.

M-Byt - J.Potůčka 290, Pardubice
stránky prodejny

HANÁK | DOMA CZ, Znojemská44, Jihlava
stránky prodejny

HANÁK | CENTRUM - Rožňavská 5303/04, Bratislava
stránky prodejny

HANÁK | UL*KRAS, Dvořákova 2, Ústí nad Labem
stránky prodejny

EDEL ORIGIN na FOR INTERIOR 2018

Na výstavě FOR INTERIOR 2018 v Praze jsme vystavili i velice pohodlnou, designouvou sedací soupravu EDEL ORIGIN, která se i na výstavě setkala s velkým ohlasem.

EDEL A ROZHOVOR NA TV NOVA

Podívejte se na rozhovor přímo s majiteli firmy, který byl vysílán na TV NOVA v pořadu snídaně s novou. Prezentovali jsme naši firmu EDEL - nábytek, která zapustila své kořeny před více než dvaceti lety v samotném srdci Valašska, na velevážené výstavě FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL 2018 v Praze.

Další výrobky Edel

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.