EDEL MOVE - sedací souprava

EDEL MOVE

Move, neboli pohyb. Tak jsme nazvali naši novou sedací soupravu, která se řadí mezi ty nejluxusnější výrobky na trhu. Každý detail jsme pečlivě vyvíjeli, každá křivka plní svůj jedinečný účel. Masivní sedací plochy, které jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů v kombinaci kvalitních pěn a pružných materiálů zaručujících dlouhou životnost, doplňují elegantně tvarované bočnice překryté pohodlnými područkami. Nabízí široký výběr sestav. EDEL MOVE může být jen solitérní křeslo s taburetem, pohovka s relaxem nebo i sedací souprava rohová do L i do tvaru U.

Proč jsme zvolili název EDEL MOVE? Je to díky flexibilitě této sedací soupravy, která je opatřena elektricky ovládaným polohovacím systémem, a to dokonce s vyhřívanými sedacími částmi, tedy první třída mezi sedačkami. Nejen že se dokonale přizpůsobí díky elektricky polohovatelným částem jakékoliv poloze Vašeho těla, ale také Vás zahřeje.

Posaďte se do sedačky první třídy, do třídy EDEL first class od českého výrobce.

Detaily

Prohlédněte si nejzajímavější části sedací soupravy v detailech.

Elektrický polohovací mechanismus

Ovládněte svou sedací soupravu. Plynule nastavitelný elektrický polohovací mechanismus včetně vyhřívání sedadla Vám umožní mimořádný komfort.

Výhřívaní sedací části

Vyhřívání sedací části si zamilujete. Nechte se sedací soupravou pěkně nahřívat při čtení oblíbené knihy, nebo příjemného posezení s rodinou.

Konferenční stůl - Move

Sedací souprava EDEL | MOVE má svůj jedinečný konferenční stůl. Elegantní skleněný konferenční stůl s lesklou nerezovou podnoží, který k sedací soupravě perfektně sedne. více o konferenčním stolu MOVE

Odhalení na FOR INTERIOR 2017

Na výstavě FOR INTERIOR 2017 v Praze jsme poprvé představili sedací souprau EDEL MOVE, která se setkala s velkým ohlasem.

Výběr potahů

Vyberte si ideální typ potahu z naší kolekce pro Vaši sedací soupravu tak, aby ladila do Vašeho interiéru. Více než 200 tkanin a 100 druhů kůží vytváří z procesu výběru doslova potěšení smyslů. Udělejte ze své nové sedací soupravy jedinečný kus nábytku. Materiály, které používáme jsou pečlivě vybírány, aby splnily i ty nejnáročnější podmínky užívání.

Vyberte typ potahu

Kde můžete vidět tuto sedačku

Na mapě si prohlédněte prodejny, do kterých se můžete zajít podívat na tuto sedací soupravu.

Odkazy na prodejny

Klikněte na stránky prodejny a domluvte si schůzku, abyste si mohli prohlédnout sedací soupravu na prodejně.

EDEL–INTERIER – Showroom, K Pasekám 7001, Zlín
stránky prodejny

HANÁK | CENTRUM, Křenová 72, Brno
stránky prodejny

HANÁK | CENTRUM, Heršpická 1009/11c, Brno
stránky prodejny

Další výrobky Edel

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.