EDEL LAND - sedací souprava

EDEL LAND

LAND, to je rozlehlá krajina, nebo země … je to velké území tak, jako naše nová sedací souprava. Díky její velikosti se cítíte jako v zámecké zahradě, rozhlehlém panství. Elegantně řešené spojení různých ploch říká, že si můžete seskládat svoji sedací plochu tak, jak budete chtít v mnoha proporcích. Ať ji doplníte elegantním zabudovaným stolkem s úložným prostorem z dýhy, nebo krásnými válcovitými podhlavníky, vždy to vypadá dobře. Černé kovové nohy a úzký sedák dodávají i tak velké sedací soupravě nadpřirozenou lehkost. Doslova se vznášíte nad zemí v oblacích.

Pohovku můžete kombinovat v mnoha velikostech, od malých po rozlehlé, usadíte tak ve svém obývacím pokoji jak malou návštěvu, tak velkou rodinnou sešlost. Samotná sedací část se skládá z velmi luxusních, kvalitních elastických pěn a pružin. Tato sedací souprava klade velký důraz na použité technologické zpracování kvalitních materiálů.

Díky nadčasovému designu funkcionalistických tvarů se bude hodit do všech generačních staveb, ať do starých zámeckých místností, tak do moderních vil.

Pořiďte si také svoji vlastní zemi – EDEL LAND.

Detaily

Prohlédněte si nejzajímavější části sedací soupravy v detailech.

Řez sedací soupravou

Nic neskrýváme, prohlédněte si jak propracované jsou sedací soupravy uvnitř.

Popis části řezu

1. kompletní konstrukce z překližovaných materiálů
2. kvalitní kombinace studených PUR pěn
3. zick-zack pružiny, vlnité kovové pružiny
4. masivní bukové rámy
5. odnímatelný záhlavník
6. výběr ze 3 povrchových materiálů podnože - lesk, brus, komaxit (černá práčková barva)

Vyberte typ potahu

Výběr potahů

Vyberte si ideální typ potahu z naší kolekce pro Vaši sedací soupravu tak, aby ladila do Vašeho interiéru. Více než 30 druhů látek v 250 barvách a 7 druhů luxusních kůží o 118 barvách vytváří z procesu výběru doslova potěšení smyslů. Udělejte ze své nové sedací soupravy jedinečný kus nábytku. Materiály, které používáme jsou pečlivě vybírány, aby splnily i ty nejnáročnější podmínky užívání.

Kde můžete vidět tuto sedačku

Na mapě si prohlédněte prodejny, do kterých se můžete zajít podívat na tuto sedací soupravu.

Odkazy na prodejny

Klikněte na stránky prodejny a domluvte si schůzku, abyste si mohli prohlédnout sedací soupravu na prodejně.

EDEL–INTERIER – Showroom, K Pasekám 7001, Zlín
stránky prodejny

HANÁK | CENTRUM, Křenová 72, Brno
stránky prodejny

Konferenční stůl EDEL LAND

Sedací souprava EDEL LAND má svůj jedinečný konferenční stůl. Navržený konferenční stůl v minimalistickém stylu, který k sedací soupravě perfektně sedne. více o konferenčním stolu EDEL LAND

EDEL LAND na FOR INTERIOR 2018

Na výstavě FOR INTERIOR 2018 v Praze jsme vystavili i z brusu novou sedací soupravu EDEL LAND s elegantním zabudovaným stolkem, která se i na výstavě díky nadčasovému designu funkcionalistických tvarů setkala s velkým ohlasem.

EDEL A ROZHOVOR NA TV NOVA

Podívejte se na rozhovor přímo s majiteli firmy, který byl vysílán na TV NOVA v pořadu snídaně s novou. Prezentovali jsme naši firmu EDEL - nábytek, která zapustila své kořeny před více než dvaceti lety v samotném srdci Valašska, na velevážené výstavě FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL 2018 v Praze.

Další výrobky Edel

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.