EDEL CARE konzervace kůže

EDEL CARE | konzervace a impregnace kůže

LEATHER SERUM (437 ML)

Je speciálně navržený impregnační prostředek na kožený čalouněný nábytek, který jemně čistí všechny přírodní kožené povrchy a nezbavuje kůži přírodních olejů a vlhkosti. Při pravidelném používání poskytuje dlouhodobou impregnaci a zabraňuje velmi dokonale silnějšímu znečištění.

Přípravek Leather Serum je v PH vyváženém poměru a přidává povrchu základní, přírodní živiny, které renovují pravou kůži a její přirozenou vůni. Její povrch je po ošetření uvolněný, měkký, velmi vláčný a máte pocit, že opět sedíte v novém. Leather Serum zabraňuje vyblednutí kůže a její popraskání.

Kůže na čalouněném nábytku je někdy velmi namáhaná slunečním světlem a Leather Serum zaručuje extra silnou ochranu před UV a IR zářením. Leather Serum dává kůži čistý a přirozený vzhled, který není mastný a kluzký. Po ošetření se rychle vstřebává a zasychá. Obsahuje speciální složení a brání znečištění a skvrnám, které vznikají každodenním používáním čalouněného nábytku.
Leather Serum v kombinaci s přípravkem Leather Cleaner vyčistí i silně znečištěné povrchy od modrých a barevných Jeans kalhot a bund – což zatím neumí tak dokonale žádný přípravek na světě! Přípravek lze požít i na umělé kůže.

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.