EDEL CARE čištění a konzervace kůže

EDEL CARE | čištění, konzervace a impregnace kůže

Obsah balení:

LEATHER CLEANER (437 ml)

Je speciálně vyvinut pro čištění koženého čalouněného nábytku. Tyto přírodní kožené povrchy jemně čistí a nezbavuje je tolik přírodních olejů a vlhkosti. Čistí bez nepříjemného zápachu, který je typický pro všechny čisticí prostředky a zanechává příjemnou éterovou vůni. Zároveň vše dezinfikuje a nezanechává žádné šmouhy a fleky. Navrací materiálům jejich původní barvu. Leather Cleaner v kombinaci s přípravkem Leather Conditioner vyčistí i silně znečištěné povrchy od modrých a barevných Jeans kalhot a bund – což zatím neumí tak dokonale žádný světový přípravek!

LEATHER SERUM (437 ml)

Je speciálně navržený impregnační prostředek na kožený čalouněný nábytek, který jemně čistí všechny přírodní kožené povrchy a nezbavuje kůži přírodních olejů a vlhkosti. Při pravidelném používání poskytuje dlouhodobou impregnaci a zabraňuje velmi dokonale silnějšímu znečištění.

Přípravek Leather Serum je v PH vyváženém poměru a přidává povrchu základní, přírodní živiny, které renovují pravou kůži a její přirozenou vůni. Její povrch je po ošetření uvolněný, měkký, velmi vláčný a máte pocit, že opět sedíte v novém. Leather Serum zabraňuje vyblednutí kůže a její popraskání.

Kůže na čalouněném nábytku je někdy velmi namáhaná slunečním světlem a Leather Serum zaručuje extra silnou ochranu před UV a IR zářením. Leather Serum dává kůži čistý a přirozený vzhled, který není mastný a kluzký. Po ošetření se rychle vstřebává a zasychá. Obsahuje speciální složení a brání znečištění a skvrnám, které vznikají každodenním používáním čalouněného nábytku.
Leather Serum v kombinaci s přípravkem Leather Cleaner vyčistí i silně znečištěné povrchy od modrých a barevných Jeans kalhot a bund – což zatím neumí tak dokonale žádný přípravek na světě! Přípravek lze požít i na umělé kůže.

Nejlepší péče o Váš čalouněný nábytek!

Historie

"Jsme ryze česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem především čalouněného nábytku již 20 let."

Výroba

Vyrobeno v České republice, v samotném srdci Valašska.